Inn/ ut

Her diskuterer vi alt som har med vårt kjære Stoke City FC å gjøre

Re: Inn/ ut

Innlegg Morten T. » 24 Mai 2013, 13:50

TrondG skrev:Ryktes om at Sidibe er nestemann ut dørene på The Brit. På tide.

+1

Synd med alle skadene hans og spørsmålet blir vel om han ikke kommer til å legge støvlene på hylla for godt?
For å være populær må man være en middelmådighet - Oscar Wilde
Brukerens avatar
Morten T.
Ivrig Stokie
 
Innlegg: 11896
Registrert: 06 Aug 2010, 22:04
Bosted: Ossschlo

Re: Inn/ ut

Innlegg Torstein Norevik » 24 Mai 2013, 14:54

Morten T. skrev:
TrondG skrev:Ryktes om at Sidibe er nestemann ut dørene på The Brit. På tide.

+1

Synd med alle skadene hans og spørsmålet blir vel om han ikke kommer til å legge støvlene på hylla for godt?

Han har vel vært holdt under Pulis' beskyttende vinger, mer enn noe annet. For øvrig en fin gest fra vår nylig avgåtte manager, for å prøve å hjelpe kjernekaren Sidibes' karriere tilbake på sporet etter mange stygge skader. Men nå da Pulis er borte...... :?

Rent fotballfaglig er det vel ingen tvil om at Sidibe ikke lenger forsvarer en plass i Stoke-troppen, og at han heller ikke har gjort det på lang tid.

Så da er vel dette egentlig uunngåelig, selv om jeg hadde unnet denne trofaste sliteren en hyggeligere sorti..... :?
Torstein Norevik
Ivrig Stokie
 
Innlegg: 2992
Registrert: 31 Jan 2011, 23:01
Bosted: Voss

Re: Inn/ ut

Innlegg jørgen » 27 Mai 2013, 17:09

Sébastien Corchia, franske høyreback som spiller for Sochaux, skal visstnok ha en utkjøpsklausul på 4 millioner pund. Han er virkerlig en spennede spiller, og etter min mening blant de 3-5 beste i sin posisjon i Ligue 1. For den prisen er det bare å mate på!
"Fuller is not a great goal scorer, just a scorer of great goals"
jørgen
Ivrig Stokie
 
Innlegg: 403
Registrert: 18 Aug 2010, 16:18

Forrige

Gå til Om Stoke

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 1 gjest

cron