Julenyttårsbord

Her diskuterer vi alt som har med vårt kjære Stoke City FC å gjøre

Julenyttårsbord

Innlegg Morten T. » 17 Jan 2012, 21:35

Vil bare benytte anledninga til å skryte litt av SCSCoN sin "sosialminister" Svein Moen som trekker i trådene så dette blir arrangert. I alle foreninger, lag, organisasjoner osv., er det folk som gjør en uvurdelig jobb i kulissene til glede for andre. Disse folka blir ikke ofte nok hedret, løfta fram og satt pris på, mener jeg. Svein har allerede gjort masse for SCSCoN og fortjener honnør for den innsatsen han har lagt ned, og legger ned, for medlemmene av klubben! :D
Takk også til Stoke-Tom på Tordenskiold som stiller lokaler til disposisjon og muliggjør arrangementet. :D

Gleder meg til lørdag! Har noen greier på fredag også, så det blir nok å stille en anelse redusert, men morro blir det lell med 3 points mot WBA og fest etterpå.

Snackas! :P
For å være populær må man være en middelmådighet - Oscar Wilde
Brukerens avatar
Morten T.
Ivrig Stokie
 
Innlegg: 11896
Registrert: 06 Aug 2010, 22:04
Bosted: Ossschlo

Re: Julenyttårsbord

Innlegg Svein Nilsen » 18 Jan 2012, 13:05

Hiver meg på hyllesten til min navnebror. Dessverre ser det ikke ut til at jeg får dratt innover på lørdag, men jeg kommer sterkere igjen!
Svein Nilsen
Ivrig Stokie
 
Innlegg: 2469
Registrert: 06 Aug 2010, 22:47

Re: Julenyttårsbord

Innlegg Lilledino » 18 Jan 2012, 19:30

Kan man komme uanmeldt ?
Proud to be a Potter !
Brukerens avatar
Lilledino
Ivrig Stokie
 
Innlegg: 7827
Registrert: 06 Aug 2010, 21:15
Bosted: Oslo


Gå til Om Stoke

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 1 gjest

cron