Ørn Horten

Her diskuterer vi alt som har med vårt kjære Stoke City FC å gjøre

Ørn Horten

Innlegg Sven-Erik » 25 Nov 2011, 15:53

Ørn Horten er jo et lag man skal hate om man bor i Tønsberg, men i dagens Tønsbergs Blad så jeg på bildet i fra klubblokalene at det hang en Stoke vimpel på veggen. Har Stoke noen gang drevet veledighet og besøk denne bygda i Vestfold da?

http://tb.no/sport/ornene-vil-fly-hoyere-1.6628630
Red & White & Stoke & Proud
Brukerens avatar
Sven-Erik
Ivrig Stokie
 
Innlegg: 1624
Registrert: 08 Aug 2010, 12:03
Bosted: Jarlsø, Tønsberg

Re: Ørn Horten

Innlegg Morten T. » 26 Nov 2011, 18:05

Sven-Erik skrev:Ørn Horten er jo et lag man skal hate om man bor i Tønsberg, men i dagens Tønsbergs Blad så jeg på bildet i fra klubblokalene at det hang en Stoke vimpel på veggen. Har Stoke noen gang drevet veledighet og besøk denne bygda i Vestfold da?

http://tb.no/sport/ornene-vil-fly-hoyere-1.6628630

Ørn har vel hatt god kontakt med Stoke en stund? Mye pga. en viss Herr Constable?

http://www.gjengangeren.no/sport/har-in ... n-1.718807

Jeg liker godt Horten som by( sikkert pga. at jeg liker foto og de har et strålende fotomuseum der ), men jeg sliter litt med å forstå at noen klubber velger seg BRUN draktfarge når regnbuen har så mange andre vakre varianter å by på. :mrgreen:
For å være populær må man være en middelmådighet - Oscar Wilde
Brukerens avatar
Morten T.
Ivrig Stokie
 
Innlegg: 11896
Registrert: 06 Aug 2010, 22:04
Bosted: Ossschlo


Gå til Om Stoke

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 1 gjest

cron